UBYTOVANIE

HLAVNÁ BUDOVA

Štyri dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami. Izby majú vlastné hygienické zariadenie (sprcha, umývadlo, WC).

Dve trojlôžkové izby s dvomi prístelkami.
Jedna trojlôžková izba s jednou prístelkou.
Jedna štvorlôžková izba so štyrmi prístelkami.

Hygienické zariadenia sú na prízemí budovy, oddelené pre mužov a pre ženy. Vedľa sa nachádzajú tiež oddelené sprchy.

CHATKY

Jedna osemlôžková chatka s kuchynským kútom a kúpeľňou. V podkroví sa nachádza päť postelí, prízemie je vybavené štyrmi posteľami.

 

Jedna sedemlôžková chatka s kuchynkou a kúpeľňou. V podkroví sa nachádzajú 4 postele, prízemie je vybavené štyrmi posteľami. V kuchynke je možnosť prístelky.

Štyri šesťlôžkové chatky s dvoma prístelkami. Prístelky sú vyriešené formou vyťahovacích postelí. V chatke sa nachádzajú tri samostatné izby, jedna na prízemí s manželskou posteľou a dve na poschodí, so samostatnými posteľami a prístelkami.

 

Chatky sú vybavené kuchynským kútom a kúpeľňou, vo dvoch chatkách sa nachádza aj piecka. Sú vhodné na rodinné dovolenky.

Všetky chatky sú umiestené v areáli ranča, maximálne 50 m od hlavnej budovy.

STANOVÝ TÁBOR

Priestranný pozemok umožňuje campovanie veľkej skupine záujemcov. K dispozícii je sto stanových miest, ohnisko s drevom, prístup k hygienickým zariadeniam s pitnou teplou a studenou vodou a elektrickými prípojkami.

PODSADY

Stanové podsady sú stany s dreveným podstavcom, v ktorom sa nachádzajú dve lôžka s molitanovým matracom. Sú vhodné pre tých, ktorí uprednostňujú campovanie na lôžku a chcú si ušetriť miesto v batožine. Je potrebné si priniesť vlastný spacák. Podsady sa nachádzajú v blízkosti hygienických zariadení. Ponúkame vám na prenájom 19 dvojlôžkových podsád.

PODKROVIE

Podkrovie tvorí 26 lôžok, umiestnených v jednej spoločnej miestnosti. Každé tri lôžka sú čiastočne oddelené panelom. Ubytovací priestor sa nachádza nad vonkajšími hygienickými zariadeniami.