Zvieratá na Ranči

Chceli by ste prežiť netradičnú dovolenku, kde by si prišli na svoje aj vaše deti? Skúste sa vybrať na pár dní na Ranč do Kráľovej Lehoty so zvieratami.

  

Deti, ktoré vyrastali v meste, nezažili, čo to je pohladkať domáce zvieratá a vidieť ich reálne žiť na dvore. Mnohé z nich ešte nevideli skutočnú sliepku, kačicu, ovečku, králika, či koníka.
Namiesto ranného budíka "vstávaj do školy" ich zobudí ranné kikiríkanie kohúta. Pre niektorých to môže byť zážitok na celý život.

Mladých ľudí u nás najviac láka voziť sa na koňoch. Tieto nádherné zvieratá si môžete pohladkať, vyfotiť sa na nich alebo sa na nich povoziť. Ak nám chcete pomôcť, umožníme vám očistiť koníka, či ohradu pre kone.

  

Na ranči máme aj krásnych psov - slovenských čuvačov. Čila, náš najmladší prírastok do rodiny, sa vám bude celý čas venovať. Nádherný slovenský čuvač, krížený s nemeckým ovčiakom, je prítulný a najviac si ho užijú deti.

    

Niektorí ľudia hovoria, že najlepšie je bývať blízko zvierat, pretože život medzi zvieratami nás upokojuje. My vám chceme ponúknuť aspoň na chvíľu tráviť svoj čas v 4 - izbových chatkách v krásnej  prírode Nízkych Tatier spolu s týmito nádhernými tvormi, ktoré žijú na tejto planéte práve pre nás.

    

    

V poslednej dobe sa k nám na Ranč prisťahovali ďalšie zvieratá. Môžete tu vidieť pštrosy - EMU, pávy, bažanty zlaté a škoricové.

  

V jazierku si plávu labutie husi, ruándske kačky, kačky pyžmové a zaujímavý pohľad je na indických bežcov. V kruhu týchto nádherných vtákov sa predvádzajú natupírovaní moriaci so svojimi polovičkami. Obdivuhodný pohľad v obrovskej voliére završujú krásne biele a bielo-čierne holuby páviky, ktoré prelietavajú ponad jazierko, alebo sedia na bidle.

  

Medzi chatkami, v ktorých sa môžete ubytovať, nájdete voliéru, v ktoréj vás privítajú korely, andulky a hrdličky. 

  

My a naše zvieratá sa na vás tešíme.