RANČ ZOO

Vstupné je dobrovoľné.
Chceli by ste prežiť netradičnú dovolenku, kde by si prišli na svoje aj vaše deti?
Skúste sa vybrať na pár dní do Kráľovej Lehoty na Ranč so zvieratami.
KLIKNITE NA ZVIERATKO, O KTOROM BY STE CHCELI VEDIEŤ VIAC
Mladých ľudí u nás najviac láka voziť sa na koňoch. Tieto nádherné zvieratá si môžete pohladkať, vyfotiť sa s nimi alebo sa na nich povoziť. Prosíme aby ste sa objednali aspoň deň vopred. Ďakujeme! Klikni pre viac info
Deti, ktoré vyrastali v meste, nezažili, čo to je pohladkať domáce zvieratá a vidieť ich reálne žiť na dvore. Mnohé z nich ešte nevideli skutočnú sliepku, kačicu, ovečku, králika, či koníka. Namiesto ranného budíka "vstávaj do školy" ich zobudí ranné kikiríkanie kohúta. Pre niektorých to môže byť zážitok na celý život.
Na ranči máme aj krásnych psov - slovenských čuvačov. Chilla - nádherný slovenský čuvač krížený s nemeckým ovčiakom - je prítulná a najviac si ju užijú deti.
V poslednej dobe sa k nám na Ranč prisťahovali ďalšie zvieratá. Môžete tu vidieť pštrosy - Emu a Nandu, pávy či bažanty.
Niektorí ľudia hovoria, že najlepšie je bývať blízko zvierat, pretože život medzi zvieratami nás upokojuje. My vám chceme ponúknuť aspoň na chvíľu tráviť svoj čas v 3 - izbových chatkách v krásnej prírode Nízkych Tatier spolu s týmito nádhernými tvormi, ktoré žijú na tejto planéte práve pre nás.

HOME OFFICE

A PRENAJMITE
SI U NÁS

CHATKU

Akcia NA ZIMU
Celá chatka 50€/noc