STRAVOVANIE

Miesta na stravovanie / akcie

MOŽNOSTI STRAVOVANIA

Na prízemí ubytovne ponúka zariadenie aj možnosť stravovania pre ubytovaných hostí. Kapacita jedálne je 40 miest na sedenie, zároveň je možné rozšíriť jedáleň o ďalších 40 miest v spoločenskej miestnosti s klavírom.

Stravu je potrebné si vopred objednať pri rezervácii ubytovania. Stravovanie poskytujeme pre skupiny od 20 osôb. Varíme podľa denného menu, jedálny lístok pripravujú kuchári, pre ktorých je varenie aj koníčkom.

RAŇAJKY (KONTINENTÁLNE): 2,5 € (POL. PORCIA 2 €)
BUFETOVÉ RAŇAJKY (OD 10 OSÔB): 6 € (DETSKÁ 4 €)
OBED: 4,50 € (POL. PORCIA 3,10 €)
VEČERA: 3,50 € (POL. PORCIA 2,50 €)

PRI SKUPINOVEJ REZERVÁCII JE MOŽNÉ DOHODNÚŤ SA NA CENE INDIVIDUÁLNE. DETI DO 3 ROKOV BEZ NÁROKU NA LÔŽKO – POBYT ZADARMO.

SPOLOČENSKÉ PODUJATIA

Na Ranči vám radi pomôžeme usporiadať aj spoločenskú či rodinnú udalosť ako sú rodinné oslavy, svadby, firemné oslavy a podobne.

BUFET & KAVIAREŇ

BUFET & KAVIAREŇ

OTVORENÝ KAŽDÝ DEŇ
Od 11:00 do 19:00


Zastavte sa u nás na kávu, limonádu alebo hot-dog. Vnútorné alebo vonkajšie posedenie si môžete spríjemniť návštevou našej mini ZOO. Ponúkame čapovanú kofolu, radler, horúce a chladené nápoje, nanuky, sladkosti, hamburgery…

Vedľa bufetu a kaviarne je otvorený aj MPKS shop, v ktorom nájdete knihy, tričká, mikiny, CD, DVD a veľa pekných drobností.

HOME OFFICE

A PRENAJMITE
SI U NÁS

CHATKU

Akcia NA ZIMU
Celá chatka 50€/noc