AKCIE NA RANČI

NA RANČI TO ŽIJE.
PRIDAJTE SA!
ALEBO SI U NÁS PRENAJMITE PRIESTORY.

CAMPFEST

Najznámejšia akcia, ktorá sa odohráva na Ranči, je kresťanský festival CAMPFEST, kde sa každý rok stretnú tisíce ľudí.
CAMPFEST

CAMPFEST

Dynamické chvály, hlboké uctievanie, inšpiratívne slovo, semináre, svedectvá, koncerty, tanec, netradičné športy a najmä prežívanie Božej prítomnosti spolu so 6,5 tisíc mladými ľuďmi! Je nádherné počuť, ako rezonuje zvuk tejto generácie v našom národe, ktorá sa stretla, aby sa spojila k chvále a uctievaniu jediného skutočného Boha. On je hodný všetkej chvály!

Tábory a Výlety

Ranč je niekoľkokrát za rok prenajatý na súkromné účely ako tábory, výlety (mládežnícke, detské, zborové alebo rodiné...)
YC CAMP

YC CAMP

YC je oddychový, dynamický a duchovne nabitý mládežnícky tábor (Youth Camp), ktorý ťa dostane do dobrej spoločnosti skvelých mladých ľudí zo slovenských dorastov a mládeží. Je určený pre každého mladého človeka od tínedžerského veku až po mladých dospelých.
TÁBOR LEVITOV

Tábor Levitov

„Tábor pre jedinečné deti s plnou verziou evanjelia.“

Detská služba LEVITOV spája detských služobníkov z rôznych cirkví a spoločenstiev zo Slovenska. Tábory LEVITOV organizujeme už viac ako 15 rokov. Z malého tábora vyrástla služba, ktorá každé leto prijme viac ako 200 detí z celého Slovenska. Deti sa nám vracajú a záujem vďaka Bohu rastie.

KONFERENCIE

Na Ranči sa pravidelne konajú konferencie a školy, na ktorých ste vítaní. Niektoré sa odohrávajú každý mesiac, iné raz za rok.
NOVÁ DNA

ŠKOLA NOVÁ DNA & PRAKTICKÁ NOVÁ DNA

Kresťanské poradenstvo je služba jednotlivcom alebo párom realizovaná rozhovorom a modlitbou. Aplikuje biblické princípy pod vedením Svätého Ducha a usiluje sa pomôcť ľuďom riešiť ich problémy vo vzťahu k Bohu, k sebe a k iným ľuďom.
TIMOTHY WORSHIP CENTRUM

ŠKOLA TWC

Timothy Worship Centrum sa nachádza na Ranči v Kráľovej Lehote a je jednou z oblastí služby Mládeže pre Krista na Slovensku. Naším cieľom je pomôcť realizovať našu túžbu vidieť prebudenie na Slovensku a Božiu lásku zasahujúcu čo najviac ľudí! Aby sa vízia Mládeže pre Krista stala realitou, pomáhame vyučovať učeníkov. Našou túžbou je, aby dosiahli plný potenciál, ktorý im Boh dal do životov, aby mohli prospievať osobnostne, duchovne a v službe Bohu a ich cirkvi a aby cez nich mnohí spoznali Ježiša Krista ako svojho Kráľa a Spasiteľa.

SVADBY

Svoje áno si u nás na Ranči v krásnej liptovskej prírode povedalo už viac párov.

SVADBY

Na Ranči si každoročne svoje ÁNO povie viacero párov. Ak by ste aj vy chceli mať svadbu v prírode Nizkých Tatier, radi Vám s tým pomôžeme.

HOME OFFICE

A PRENAJMITE
SI U NÁS

CHATKU

Akcia NA ZIMU
Celá chatka 50€/noc