SPOLOČENSKÉ PRIESTORY

KONFERENČNÁ MIESTNOSŤ (TERASA)

Konferenčná miestnosť, s kapacitou 150 miest na sedenie, ponúka možnosť využitia priestorov na konferencie, školenia, ale aj svadby.
Je vybavená dataprojektorom, premietacím plátnom a kompletnou ozvučovacou technikou, ktorú je možné si prenajať.
Súčasťou konferencie je i kaviareň, kde vám radi ponúkneme výbornú kávu, čaj, horúcu čokoládu, zmrzlinu či iné občerstvenie (zákusky, sladkosti, rôzne nápoje apod.)

SPOLOČENSKÁ MIESTNOSŤ

V hlavnej budove sa nachádza spoločenská miestnosť s kapacitou 35 osôb, ktorú je možné tiež využiť ako prednáškovú, s možnosťou zapojiť videoprojektor, použiť tabuľu apod.

AREÁL A OKOLIE

Areál ranča disponuje rozsiahlym priestorom, využiteľným na rôzne outdoorové aktivity, volejbalovým ihriskom a ihriskom na plážový volejbal. Okrajom areálu preteká rieka Čierny Váh, ktorá je vhodná na splav.

Turistické možnosti

žltá značka vedie od ranča po Svarínskej doline na Veľký bok
návšteva prečerpávacej vodnej nádrže, veľkej a malej na kopci, odkiaľ je prekrásny výhľad do širokého okolia
turistické chodníky v Nízkych a Západných Tatrách

KAM ZA RELAXOM

Skanzen v Pribyline

Múzeum liptovskej dediny. Život obyvateľov dediny približujú obydlia želiara, krajčíra, remenára či kováča. Život bohatších vrstiev dom richtára, zemiansky dom, kaštieľ. Dominantou areálu je gotický kostol z Liptovskej Mary. Atrakciou je možnosť jazdy na koňoch.

Važecká jaskyňa

Jedna z najznámejších jaskýň na severnom Slovensku. Známa je výskytom bohatej kvapľovej výzdoby, pozoruhodnými nálezmi kostí jaskynných medveďov, ako aj vzácnou jaskynnou faunou.

Demänovské jaskyne

Najdlhší jaskynný systém na Slovensku. Najviac navštevovaná je Demänovská ľadová jaskyňa, ktorá je pozoruhodná je výskytom trvalej ľadovej výplne, bizarnými a mohutnými tvarmi podzemných priestorov, vzácnou jaskynnou faunou, ako aj bohatou históriou.

Termálne kúpalisko Liptovský Ján

Liptovský Ján je vstupnou bránou do Jánskej doliny, bohatej na prírodné krásy, jaskyne, flóru, faunu, termálne vody a minerálne pramene.

Tatralandia

Je to najväčší areál vodnej zábavy a relaxu na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Termálne minerálne pramene prúdia z viac ako 2500 m hĺbky s teplotou 60,7 °C. Minerálna voda Tatralandie blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

Liptovská Mara, vodná nádrž v strednom Liptove.