Wellness Grand hotela Permon

Wellness Permon´s Paradise (PODBANSKÉ)

Oblasť: Vysoké Tatry
Vzdialenosť od Ranča: 29 km 
Najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku – PERMON’S PARADISE, ktorý je skutočným rajom wellnessu. Nájdete ho v Grand hoteli Permon**** v Podbanskom 30 km od Ranča.

Viac informácii: https://www.podbanskeresort.sk/wellness/

Rozsiahle wellness PERMON’S PARADISE, najlepšieho wellness hotela v Tatrách, tvorí 5 častí: SAUNA Paradise, AQUA Paradise, KIDS’ Paradise, SPA Paradise a BEAUTY Paradise.

Vstúpte a pocítite výnimočnosť unikátneho komplexu sáun, vodných a parných kúpeľov s výhradne prírodnými látkami, ktoré Vám zaručujú jedinečnú prírodnú liečbu.
SAUNA Paradise, najväčší hotelový saunový svet na Slovensku, má viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2.
Do časti SAUNA Paradise je vstup deťom do 6 rokov prísne zakázaný.
Deťom od 6 do 12 rokov je vstup do časti SAUNA Paradise povolený len v sprievode rodičov.
SAUNA Paradise je bezplavková zóna, vstup možný len v plachtách.

Vodný raj pre deti i dospelých o rozlohe 946 m2. Ponorte sa do bazéna (25 x 12 m) s výhľadom na Kriváň, perličkou, masážnymi tryskami a vodnými chrličmi. Radosť z vody umocní 63 m dlhý tobogán so svietiacimi obrázkami a široká šmykľavka so samostatným dojazdovým bazénom. A čo poviete na odpočinok v relaxačnej vírivke s neopakovateľným výhľadom na majestátny štít Kriváňa?

Oddelený detský bazén v časti s „baby“ šmýkačkou a detskou šmýkačkou Kobra a Medveď, medvedíkom s vodotryskom a perličkou urobí radosť všetkým deťom. Vďaka relaxačnej miestnosti a špeciálnym detským vírivkám v tvare jahôdky zažijú skutočný wellness pobyt aj tí najmenší.

SPA Paradise
Nechajte sa rozmaznať príjemnými masážami, perličkovými kúpeľmi na uvoľnenie a blahodarnými zábalmi. Vychutnajte si romantické kúpele „Len TY a JA“ a nezabudnuteľné wellness špeciality SPA Paradise. Pestrú ponuku komplexných wellness služieb uzatvárajú exkluzívne thajské masáže. 

BEAUTY Paradise
Oddajte sa kúzelným ošetreniam exkluzívnej svetovej značky SOTHYS Paris v hotelovom BEAUTY Paradise, kde sa každý stane krajším. Užívajte si dokonalé kozmetické procedúry pre Vašu pleť, ale aj exkluzívne telové ošetrenia.

HOME OFFICE

A PRENAJMITE
SI U NÁS

CHATKU

Akcia NA ZIMU
Celá chatka 50€/noc